Karrige makine Rimini

Modeli Rimini eshte produkti perfekt per te voglin tuaj te porsalindur.

E krijuar per grup moshat 0-15 muaj.

Per femije me peshe deri ne 13 Kg, modeli Rimini eshte lehtesisht i montueshem ne makine, si dhe mund te kombinohet me karrocen Rimini Classic

Tenda mund te mbyllet sipas deshires dhe ka nje sfungjer per rehati maksimale.

SKU: 1007108 Kategori: , Etiketa: ,
Përshkrim

Përshkrim

 

 

Informacion shtesë

Informacion shtesë

Peshë N/A
Brand

Lorelli Classic

Siguria
Ky produkt eshte prodhura ne perputhje me Standartet e Sigurise Europiane EN1888 - Artikulli per sigurine e femijeve. Transporti i fëmijëve me rrota. Kërkesat e sigurisë dhe metodat e provës.