Tirane:
Dyqani:“OHANA Baby Store”
Adresa: Rr. Teodor Keko, Ish Astiri, Buze rruges kryesore, dhe ne Laprake
Tel:0682372051
Tirane
Dyqani:“Pour Bebe”
Adresa: Rruga “Tre Deshmoret”, Yzberisht
Tel:0695200400
Tirane
Dyqani:“Kids Store”
Adresa: Rruga Sulejman Delvina
Tel:0683302271
Tirane:
Dyqani:“Bota e Femijeve”
Adresa: Ish-Stacioni i Trenit, perballe Postes Shqiptare
Tel:0693501532
Tirane
Dyqani:“Baby House”
Adresa: Perballe me gjimnazin “Petro Nini Luarasi”
Tel:0675465648
Tirane
Dyqani:“Be Little”
Adresa: Qendra tregtare TEG, kati 1
Tel:0676000431
Durres
Dyqani:“Il Mondo del Bimbo”
Adresa: Prane gjykates se Durresit
Tel:0696788226
Lushnje
Dyqani:“Baby Shop”
Adresa: Perbri gjimnazit “18 Tetori”, ish Big Market
Tel:0695533478
Lushnje
Dyqani:“Karroca dhe krevate per femije”
Adresa: Rruga ne krahe te djathte te stadiumit
Tel:0685086602
Elbasan
Dyqani:“Euro Kids”
Adresa: Rruga e Blirit, perball me bar Meduza
Tel:0695578772
Shkoder
Dyqani:“Baby Rose Shop”
Adresa: Tek qendra tregtare ne Zdrale, prane tregut te fruta perimeve, kati -1
Tel:0692633682 ose 0693817747
Fier
Dyqani:“Baby Land”
Adresa: Prane kishes Orthodokse
Tel:0699503388
Fushe-Kruje
Dyqani:“Karroca dhe Krevate”
Adresa: Rruga e Krujes ne krahe te djathte
Tel:0682065058
Vlore
Dyqani:“Sweet Dreams”
Adresa: Rruga Transballkanike, kthesa per te rruga plazhit te vjeter
Tel:0699363538